Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Sitesi
Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Sitesi

|| Güvercin Yetiştiriciler Toplulugu ||


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Güvercin yetiştiriciliğinde karşılaşılan sorunlardan fare

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Admin

avatar
Türkiye Güvercin Yetiştiriciler Topluluğu
Türkiye Güvercin Yetiştiriciler Topluluğu
EKOMILLE... MODERN EKOLOJİK SAVAŞ ... SÜREKLİ ÇÖZÜM
Elektro mekanik bir tuzak aleti olan EKOMILLE böylesine hassas bir sektörde birinci sınıf çözüm ve en elverişli yöntemdir. Cihazın görünümü, yakalama yöntemi ve sonrası tamamen hijyeniktir.

EKOMILLE uzun yıllar devam eden çalışma ve araştırmaların sonucu en hassas testlerden geçtikten sonra bu projenin sanayileşmesi fikri doğmuştur. 10 yıllık çalışma ve araştırmalar sonucunda laboratuarlarda güvenilirliği binlerce kez test edilmiştir.

EKOMILLE cihazına 1999 yılında Avrupa ve Amerika olmak üzere iki adet uluslararası patent alınmış ve ilk olarak 2000 yılında üretime geçilmiştir.

HİJYENİKTİR

Farelerin içine düştüğü EKOFIX isimli ekolojik sıvı içerdiği besin kokusuyla hayvanları çeker. Aynı zamanda yarattığı narkotik etkiyle hayvanın ölmesini sağlar. Bir diğer önemli özelliği ölen hayvanları hijyenik ve kokusuz olarak saklamaya yarar.

SÜREKLİ ÇÖZÜM

EKOMILLE ile devamlı ve kütlesel bir yakalanma sağlanır. Bu sistemde 'devamlılık' kelimesi çok önemlidir. Çünkü bilinen yöntemler ve zehirler gün geçtikçe fareler üzerindeki etkilerini yitirmektedir. Sonuç olarak unutulmamalıdır ki eskiyen her EKOMILLE cihazı yenisinden çok daha fazla ziyaret edilecektir.

ZEHİR KULLANIMINA SON: GIDA SEKTÖRÜ İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜM...

Zehir kullanılmadığı için tüm sektörler için elverişlidir. Özellikle gıda sektörü için vazgeçilmezdir. Dekoratif görüntüsü nedeniyle her tür ortamda rahatça kullanılabilir.

Yakalanan hayvanlar gözle görülür. Kesin çözümdür.

Bu üstün teknolojiye teşekkür etmekten başka ne denebilir ki ?
Cihazın içine düşen farelerin kurtulma şansı yoktur.

Cihazın, farelerin yakalandığını dışarıdan gösteren bir sayacı bulunmaktadır. Üzerindeki numaratör ile cihaz açılmadan içerisinde kaç adet farenin yakalandığı görülebilmektedir. Cihaz, hayvan mekanik kısma dokunduğu an çalışır. Sadece 3 saniye ara ile bir fareden diğer fareyi yakalamaya geçebilme özelliği bulunmaktadır.

EKOMILLE 9 volt alkali pil ile çalışır ve 1 yıl boyunca 5000? in üzerinde yakalama gerçekleştirebilir.

Yıllar boyu etkili çalışma garantisi vardır. Kemirilmeye karşı dayanıklıdır. EKOMILLE %100 dayanıklı ABS plastikten üretilmiştir.

_________________


http://guvercinler.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz